Reklama

Doda nie dba o zdrowie?

Wokalistka Virgin Dorota "Doda" Rabczewska (22 lata) kilka tygodni temu przeszła poważną operację kręgosłupa. Przyrzekła wówczas lekarzom, że będzie dbać o zdrowie. I co? Wyjęła z szafy szpilki i znów szarżuje - czytamy w "Super Expressie".

Jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy Doda po problemach z kręgosłupem powróci na scenę. Bo po skomplikowanej operacji wciąż wiła się z bólu. Poruszała się za pomocą balkonika lub wspierała się na ramieniu męża Radosława Majdana (34 lata), brała silne środki przeciwbólowe i zgodnie z zaleceniami lekarza chodziła w butach wyłącznie na płaskim obcasie.

Reklama

Unikała wysiłku, nie szalała na imprezach. Po raz pierwszy publicznie pojawiła się dopiero miesiąc po operacji. Była wtedy wyraźnie osłabiona, ale radosna, że mordercza rehabilitacja przynosi efekty. I z dumą prezentowała fantazyjne ortopedyczne trampki, które założyła do kusej sukienki.

"Trzeba dbać o zdrowie" - mówiła w kuluarach.

Ale upalna wiosna zrobiła swoje. Piosenkarka zatęskniła za klapeczkami. W niebotycznie wysokich szpilach pokazała się w poniedziałek na rozdaniu "Świrów" w Katowicach. Na nic się zdały tłumaczenia gwiazdy, że na zamianę obuwia wyraził zgodę jeden z najlepszych polskich neurochirurgów, profesor Marian Ząbek.

Zachowaniu Dody dziwi dr Monikę Barczewską, z-cę kierownika Kliniki Neurochirurgii Szpitala MSWiA w Warszawie.

"Operacja kręgosłupa to bardzo poważna sprawa. Miesiąc po niej nie odważyłabym się chodzić w szpilkach. Pacjenci mają to do siebie, że robią nieodpowiedzialne rzeczy" - przekonuje lekarka.

"Cóż, nie dziwimy się, że Doda chce pięknie wyglądać, ale przypominamy, że buty bez obcasów też są modne. Doroto, wyhamuj! Zdrowie i życie jest tylko jedno" - radzi jak zwykle życzliwy "Super Express".

Przypomnijmy, że album Dody i Virgin ma szansę zdobyć opolską "Superjedynkę" w kategorii "album pop". By zagłosować na "Ficcę" lub płyty innych wykonawców kliknij tutaj! Nagrody czekają!

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: zdrowie | dodaj | virgin | Dorota 'Doda' Rabczewska | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje