Reklama

Doda: "Leżę, wypoczywam i objadam się"

Doda powoli wraca do siebie po niedawnej operacji kręgosłupa. Jak ujawniła w rozmowie z INTERIA.PL, "dużo leży, wypoczywa i objada się". Cieszy się też z nominacji albumu "Ficca" grupy Virgin do "Superjedynki", choć zdziwiła się, iż umieszczono go w kategorii "płyta popowa". Wokalistka jest jeszcze osłabiona, dlatego nie planuje szybkiego powrotu na scenę.

- Chodzę z tym chodzikiem. Śmigam jak się patrzy. Jestem na dłuższych wakacjach, bo nawet jak sobie zrobię dłuższy spacer, to się męczę. Koncertu nie zaśpiewałabym ze względów wydolnościowych - powiedziała nam.

Reklama

- Serce mam bardzo osłabione po tych wszystkich lekarstwach i narkozach. Mam już zadyszkę po kilku minutach spaceru - przyznaje piosenkarka.

Co zatem porabia w wolnych chwilach?

- Chodzę sobie na krótkie spacerki, dotleniam się. Poza tym dużo leżę, wypoczywam i objadam się - śmieje się wokalistka Virgin.

Album "Ficca" został nominowany do "Superjedynki" dla najlepszej "płyty pop". Czy Doda powtórzy sukces, jaki stał się jej udziałem podczas zeszłorocznego festiwalu w Sopocie, gdzie Virgin zdobyli nagrodę "Słowika Publiczności"?

- Na pewno byłoby mi bardzo miło, gdyby moja skromna kolekcja powiększyła się o kolejną statuetkę.

- Jeżeli miałabym być szczera, to kategoria pop nie do końca mnie satysfakcjonuje. Powinnam być w kategorii rockowej. Nie rozumiem, dlaczego zespół Virgin, znalazł się w kategorii "pop"! - oburza się Doda.

- Czy liczę na wygraną? Przede wszystkim liczę na głosy. Ostatnio z powodu operacji jestem tak wyalienowana, że nie wiem za bardzo, co się dzieje. Siedzę sobie z chorym kręgosłupem i za bardzo mnie nie obchodzi, czy wygram czy nie.

By zagłosować na "Ficcę" Dody i Virgin, lub inne płyty ulubionych wykonawców, odwiedź naszą specjalną stronę "Superjedynek"!

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dodaj | superjedynki | virgin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje