Reklama

Doda kolejną gwiazdą sylwestrowej domówki w Polsacie!

31 grudnia Polsat zaprasza na największą domówkę w Polsce. Do wcześniej ogłoszonych wykonawców dołączyła Doda!

Doda wystąpi na sylwestrowej domówce w Polsacie

Z powodu pandemii koronawirusa w tradycyjnej formie plenerowego koncertu nie odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów, która w ostatnich latach organizowana była na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Reklama

"Nie możemy zawieść naszych widzów, którzy nie wyobrażają sobie ostatniego dnia roku bez sylwestra w Polsacie. Zresztą to już 15-letnia tradycja" - mówiła Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Organizujemy to wydarzenie mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności, artystów i naszych ekip. W związku z tym w tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek, ale na razie nie chciałabym za dużo zdradzać" - dodawała.

Pierwszymi ujawnionymi wykonawcami byli: Alicja Majewska, Dawid Kwiatkowski, LoonaBoney M. z Maizie Williams.

Teraz poznaliśmy kolejną gwiazdę wieczoru, którą została Doda!

"Królowa jest tylko jedna! Doda to kolejna gwiazda, która wystąpi na naszej największej sylwestrowej domówce w Polsce! Laureatka dwóch Europejskich nagród muzycznych MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, rekordowej liczby 12 statuetek Viva Comet Awards, w tym dla artysty 10-lecia i za przebój 10-lecia (za utwór "Szansa" - posłuchaj! - z Virgin), trzech nagród Eska Music Awards i Platynowej Telekamery.  Jej piosenki na Youtube mają miliony odsłon, a każdy teledysk jest zawsze wydarzenie" - czytamy na Instagramie Polsatu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | sylwestrowa domówka w Polsacie | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje