Reklama

Doda: Kocham Cię Adaś!

Na oficjalnej stronie internetowej Dody pojawił się wpis piosenkarki, w którym gwiazda wspiera walczącego z chorobą Adama 'Nergala' Darskiego.

Przypomnijmy, że partner Dody trafił na oddział hematologii i transplantologii szpitala w Gdańsku.

Reklama

"Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, że jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy" - napisał lider grupy Behemoth w oficjalnym oświadczeniu.

Co dolega Nergalowi? Na ten temat nie pojawiła się oficjalna informacja, ale według niektórych mediów artysta jest chory na białaczkę.

Pomimo zawodowych obowiązków, Doda wspiera swojego partnera. Także wpisem na stronie internetowej.

"Kochani, wierzę, że los postawił mnie na drodze mojej miłości nie bez głębszego powodu. Jeżeli jest nim pomoc w TEJ WALCE, to staję z nią ramię w ramię, bez mrugnięcia" - napisała gwiazda.

Doda poinformowała fanów, że z powodu choroby Nergala nie jest w stanie wydać zapowiadanej od dłuższego czasu płyty "The Seven Temptations" w zapowiadanym terminie.

"Moje serce i myśli są teraz tylko skupione na jednym - na zwycięstwie Adama" - zaznacza, dodając że wystąpi na zapowiedzianych wcześniej koncertach.

"Będziemy się widzieć tylko, lub AŻ, na koncertach. Wiem, że naładujecie mnie wtedy siłą, którą wykorzystam w kolejnych bitwach. Wygramy, bo mamy w ręku najpotężniejszą broń - MIŁOŚĆ" - napisała, kończąc post zdaniem "Kocham Cię Adaś!".

Zobacz teledyski DodyBehemoth na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje