Reklama

Doda i Radek znów razem?!

Wokalistka i bramkarz Radek Majdan zostali przyłapani przez dziennikarzy "Faktu" na pieszczotach podczas romantycznej randki na łonie natury.

Kolorowy dziennik publikuje zdjęcia z tej schadzki. Czyżby słowa Dody o rozwodzie były przedwczesne? Czyżby wybaczyła już swemu mężczyźnie zdrady, o których niedawno trąbiła? - zastanawia się "Fakt".

Reklama

Na zdjęciach Dorota Rabczewska i Radosław Majdan obejmują się i głaszczą. W pewnym momencie kładą się nawet na trawniku, by czule przytulić się do siebie.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Doda publicznie oskarżała swojego męża o zdrady i zapowiadała złożenie pozwu rozwodowego. "Fakt" przypuszcza, że para kryzys ma już za sobą i teraz chce odbudować swój związek. Dziennik zapytał nawet znanego psychoterapeutę o to, czy po takim kryzysie, możliwa jest jeszcze miłość między Radkiem i Dorotą.

"Teraz ich związek może być jeszcze silniejszy niż kiedyś" - twierdzi psychoterapeuta Mirosław Giza. "Takie burzliwe rozstanie często jeszcze bardziej cementuje małżeństwo" - dodaje.

W naszej niedawnej ankiecie na temat domniemanego rozstania Dody i Radka byliście niemal jednomyślni. Ponad 60 proc. z 10 tysięcy oddanych głosów padło na odpowiedź, że rozpad ich związku był jedynie chwytem marketingowym. W drugiej kolejności obstawialiście odpowiedź "naprawdę rozstali się, ale już wrócili do siebie" (16 proc.). Szczegółowe wyniki ankiety znajdziecie tutaj.

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | dodaj | faktu | dziennik | Majdan | Radek Majdan | Radek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje