Reklama

Doda cienko śpiewa?

Dorocie Rabczewskiej wydawać się może, że jest największą gwiazdą w Polsce, tymczasem muzyczne autorytety nie zostawiają na niej suchej nitki, jeśli chodzi o jej umiejętności.

"Doda to nawet nie piosenkarka" - kwituje w rozmowie z "Faktem" Grzegorz Markowski, wokalista Perfectu.

Reklama

"To zwykła skandalistka, która na tym tylko jedzie" - dodaje.

Tekst dziennika Doda skomentowała na swojej oficjalnej stronie:

"Mam nadzieję, że to zwykła prowokacja Fucktu, mająca na celu wywołać moją sarkastyczną odpowiedź. Ja jednakże wstrzymam się od głosu. Jest mi najnormalniej w świecie przykro jeśli to prawda i przestaję wierzyć w autorytety muzyczne oraz w dobrego ducha rocka".

Choć dziś o Dodzie, jej walorach cielesnych i mało cenzuralnych odzywkach dyskutuje cała Polska, prawdziwe tuzy polskiej muzyki wiedzą, że tak wypracowana sława nie potrwa długo. Bo nie ma silnych podstaw w talencie i doskonałym warsztacie muzycznym.

"Ze śpiewaniem jest cienko...! Doda to kawał obrazoburczej i mało eleganckiej oraz mało utalentowanej dziewczynki" - mówi "Faktowi" Markowski.

I dodaje, że wśród krajowych wokalistek nie brakuje prawdziwych talentów, które lada dzień zmiotą silikonową lalę z polskich scen. I to nie wulgarnością, ale właśnie talentem i zamiłowaniem do pracy.

"Markowski wie co mówi, bo oprócz tego, że na polskim rynku muzycznym święci triumfy nieprzerwanie niemal od trzydziestu lat, sam w swoim w domu wychował prawdziwą perłę" - pisze "Fakt".

Patrycja Markowska to dziewczyna, której na scenie nie brakuje drapieżności. Chociaż nie stroni od odkrywających ciało seksownych strojów, to nigdy nie prezentuje majtek i nie wypycha w przód biustu jak Doda. Nie zdarzyło jej się również rozmienić na drobne, jak Rabczewska.

Doda bowiem zamiast zająć się muzyką, co i rusz łapie się za reklamy - a to rajstop, które okazały się niewypałem, a to prezerwatyw, czy świecidełek. A tymczasem przydałoby się popracować nad głosem.

"Ona w życiu nie zaśpiewa takiego dźwięku jak moja córka. Mówię to jako muzyk, nie jako ojciec" - kwituje Markowski. I choć wie, jak ciężko Patrycja pracuje, by nie odcinać kuponów od sławy ojca, ta opinia słusznie jej się należy.

Czy wokalista grupy Perfect ma rację? Kto według Was jest bardziej utalentowany: Doda czy Patrycja Markowska? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | dodaj | muzyczne | markowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje