Reklama

Doda cały czas przy Nergalu

Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".

Przypomnijmy, że chory na białaczkę Adam 'Nergal' Darski przebywa w szpitalu, gdzie oczekuje na dawcę szpiku kostnego. Narzeczonego stara się pocieszać Doda, która większość dnia spędza przy łóżku chorego. Tylko w weekendy wokalistka wyjeżdża na zakontraktowane wcześniej koncerty.

Reklama

Magazyn "Party" rozmawiał ze znajomą Dody i Nergala. Informatorka gazety zdradziła, że piosenkarka zdecydował się na przeprowadzkę do Trójmiasta, by być bliżej ukochanego.

"Przeprowadziła się na stałe do Gdańska, do mieszkania Adama. Kupiła też łóżko polowe i wstawiła do jego szpitalnej sali. Mają szczęście, że Nergal leży w niej sam" - powiedziała rozmówczyni "Party".

"Doda przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy. Dużo rozmawiają. Ona podtrzymuje na duchu Adama i jego rodzinę. Robi wszystko, by nie myślał cały czas o chorobie" - dodaje.

Natomiast znajomy lidera Behemoth twierdzi, że Nergal optymistycznie patrzy w przyszłość.

"Adam wierzy, że chemia zadziała i we wrześniu już opuści szpital. On ją bardzo kocha i ta choroba może stać się dla nich bardziej wiążąca niż ślub" - przekonuje informator magazynu.

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

Party

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | dodaj | piosenkarka | Adam Nergal Darski | cały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje