DJ Adamus: Narkotyki rozszerzają moją świadomość

​DJ Adamus był gościem Łukasza Jakóbiaka w jego internetowym programie "20m2 Łukasza". Muzyk opowiedział w wywiadzie o swoich eksperymentach z narkotykami oraz o tym, dlaczego pozwala sobie na krytykowanie polskich celebrytów.

DJ Adamus w szczerej rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem

W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" otwarcie mówił o swoich doświadczeniach z narkotykami.

Reklama

"Ja nie podchodzę do narkotyków w sposób imprezowy. Ja podchodzę do narkotyków jak do czegoś, co może rozszerzyć moją świadomość" - tłumaczył muzyk.

Gość Jakóbiaka zdradził, że w swoim życiu brał różne narkotyki, w tym m.in. LSD oraz absynt.

"Każdy musi sobie wystawić granicę sam. Nikt nie może osobie wolnej narzucić granicy wolności" - mówił o swoich narkotykowych doświadczeniach DJ Adamus.

W wywiadzie panowie poruszyli także kwestię krytykowania publicznie polskich celebrytów, na co często pozwala sobie DJ Adamus. Jak przyznał gość Jakóbiaka, robi to zawsze z premedytacją.

"Show-biznes nie lubi stagnacji. Jeśli jesteś mało wyrazisty, to jest ci się trudno odnieść. Ja nie lubię negatywnej energii, ale wiem, że od czasu do czasu dobrze jest przewrócić klocki, żeby je na nowo poukładać" - tłumaczył Adamus.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Jaworski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje