Reklama

Reklama

Dissection szuka muzyków

Reaktywowana szwedzka deathmetalowa formacja Dissection poszukuje basisty i gitarzysty. Dissection to na razie duet, który tworzą Jon Nödtvedt (śpiew/gitara) i Bard "Faust" Eithun (perkusja), którego znamy z Emperor.

Dissection, jak na współczesny zespół przystało, ma już własną stronę internetową www.dissection.nu, na której zamieszczono wymagania wobec kandydatów na przyszłych członków grupy. I tak na przykład, gitarzysta musi mieć poza odpowiednimi umiejętnościami również wielkie ambicje, a także wolę do ciągłego rozwijania się i dążenie do perfekcjonizmu. Nie bez znaczenia będzie całkowita wiara w przesłanie, które głoszone będzie w tekstach Dissection. Basista ma spełniać podobne wymagania.

Reklama

Jeśli ktoś uważa się za odpowiedniego kandydata na członka Dissection najpierw niech przygotuje materiał wideo, nie dłuższy niż 5 minut, na którym pokaże co potrafi. Uwaga! Gitarzysta ma zagrać ciekawe riffy i solówki, a nie tylko jedno bądź drugie. Dodać do tego należy krótką notkę o sobie oraz opis kwalifikacji (zespoły, doświadczenia w studiu, na koncertach itp.). Nie wolno rzecz jasna zapomnieć o zamieszczeniu namiarów na siebie.

Tak przygotowane dossier należy wysłać na adres:

"Audition"
DISSECTION
Mail Box 209
111 73 Stockholm
Sweden

Tymczasem Jon Nödtvedt zakończył już przedprodukcję 11. utworów na nową studyjną płytę Dissection. W przyszłym roku zespół zamierza je zarejestrować w słynnym studiu Abyss. Premiera, za sprawą wytwórni Nuclear Blast, ma nastąpić dopiero pod koniec 2004 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dissection

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje