Reklama

Dimmu Borgir: DVD i płyta koncertowa

Norweska formacja Dimmu Borgir pracuje nad płytą DVD zatytułowaną roboczo "World Misanthropy". Z kolei z myślą o fanach, którzy wolą raczej słuchać niż patrzeć, zespół przygotował koncertowy mini-album "Alive In Torment", który w limitowanym nakładzie wypuści 26 listopada firma Nuclear Blast.

"Alive In Torment" to zestaw pięciu utworów zarejestrowanych podczas niedawnego koncertu Dimmu Borgir w Stuttgarcie. Materiał został zmiksowany przez Petera Tägtgrena w jego studiu Abyss, ale zespół twierdzi, że nie wprowadzono żadnych poprawek i wszystko brzmi dokładnie tak, jak zostało zagrane na scenie. Płyta dostępna będzie wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej Nuclear Blast.

Reklama

Tymczasem powoli powstaje DVD roboczo zatytułowane "World Misanthropy". Obejrzymy m.in. fragmenty koncertów Norwegów, ujęcia spoza sceny i wywiady z muzykami. Zespół prosi również fanów o propozycje scen, które miałyby się znaleźć na płycie oraz pytania, na które Dimmu Borgir za pośrednictwem DVD postara się odpowiedzieć. Wszelkie sugestie można kierować na adres: dvd@dimmu-borgir.com.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dimmu Borgir | Torment | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje