Reklama

Devin Townsend chce pracować z Christiną Aguilerą

Christinę Aguilerę wielu krytykuje i równie wielu bierze w obronę. Gwiazda pop nie spodziewała się chyba, że do grona jej obrońców dołączy sam Devin Townsend, ceniony producent, kompozytor i główna postać zespołu Strapping Young Lad. Mało tego, Kanadyjczyk powiedział, że bardzo chciałby kiedyś współpracować z Aguilerą.

Devin przyznał, że jedną z jego ulubionych ostatnio płyt jest najnowszy album Christiny Aguilery "Stripped". Wziął w obronę wokalistkę, którą skrytykowano za wideoklip do piosenki "Dirrty".

Reklama

"Moim ulubionym albumem jest nowa płyta Christiny. Ona jest cholernie wspaniała" - chwalił Aguilerę Devin w rozmowie z magazynem "Hartford Advocate".

"Guzik mnie obchodzi, co mówią inni. Po pierwsze, ten teledysk to nie jest żadne seksualne wideo. Ona przecież nic tam nie robi, absolutni nic".

"Ludzie krytykują ją za to, jak się ubiera. Ale moim zdaniem to nie jest jej wybór, tylko jej agentów. Jeśli spojrzycie na ten teledysk z artystycznej perspektywy, dojdziecie do wniosku, że ona umie tańczyć i umie śpiewać. A z jakichś przyczyn to się piętnuje".

"Chciałbym z nią pracować. Obawiam się jednak, że byłaby nie do zniesienia - przy całym szacunku, jaki do niej mam. Na pewno nie wiedziałbym, jak się mam zachować. Powiedziałbym pewnie: OK., teraz zrób, co masz zrobić, a ja wsadzę w podkładzie coś metalowego. Gdyby chciała zaśpiewać na metalowej płycie, nadałbym jej brzmienie jak jasny gwint" - zapewnia Devin Townsend.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazda pop | chcę | Devin Townsend

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje