Reklama

Destiny's Child: Brak czasu na spotkania

Członkinie popularnego amerykańskiego tria Destiny's Child są tak pochłonięte ugruntowywaniem swojej wysokiej pozycji w hierarchii gwiazd muzyki pop, że prawie nie spotykają się z innymi ludźmi, a jeśli już to na zaledwie kilkadziesiąt minut. Michelle, Kelly i Beyonce bynajmniej nie są szczęśliwe z powodu tak napiętego planu ich zajęć.

Oczywiście, na swej drodze najpopularniejsza obecnie żeńska grupa na świecie spotyka mnóstwo osób. Są to jednak kontakty trwające co najwyżej kilkadziesiąt minut i często już nigdy się nie powtarzające.

Reklama

"Nie mamy nawet czasu, żeby myśleć o spotykaniu się z kimś. Dosłownie! Kiedyś, podczas kręcenia zdjęć do musicalu Carmen, miałam 40 minut, żeby po prostu pobyć z ludźmi, których właśnie poznałam. To było po raz pierwszy odkąd cztery lata temu skończyłam szkołę!!! I tak to jest w naszym przypadku. Spotykamy nowych ludzi, widzimy się z nimi przez 10 sekund, potem mówimy: Cześć, mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy! i koniec. Jeżeli nie są to jakieś znane osoby czy popularni dziennikarze, to zazwyczaj nie mamy okazji ich już nigdy zobaczyć. Nasze kontakty z ludźmi trwają po około 5 minut i czasem nawet nie wiadomo, co przez ten czas im powiedzieć. Myślą, że nie będziemy z nimi rozmawiać, bo ich na przykład nie stać na kino, a my mamy kupę forsy. A to wcale tak nie jest, bardzo chcemy pogadać!" - zapewnia Beyonce Knowles.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Destiny's Child, przeczytajcie cały wywiad, który znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Destiny's Child | Destiny | beyonce | brak czasu | Beyonce Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje