Reklama

Reklama

Demi Lovato rozstała się Wilmerem Valderramą po 6 latach

Wokalistka poinformowała, że rozstała się ze swoim partnerem, aktorem Wilmerem Valderrramą. Artystka ogłosiła decyzję na swoim Instagramie.

Demi Lovato z byłym partnerem Wilmerem Valderramą

"Po 6, wspaniałych i pełnych miłości, latach, zdecydowaliśmy o zakończeniu naszego związku. To była niezwykle trudna decyzja dla każdego z nas, ale przez ten czas zrozumieliśmy, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze będziemy się wspierać. Dziękujemy wszystkim za wsparcie przez te wszystkie lata "- napisała Lovato.

Parę ostatni raz widziano razem w trakcie ceremonii Billboard Music Awards 22 maja. Dwa dni później reporterzy zauważyli parę na kolacji w Beverly Hills.

Jeszcze w lutym tego roku plotkowano o możliwych zaręczynach pary, jednak informacje szybko zdementowano.

Reklama

Zarówno Wilmer Valderrama, jak i Demi Lovato w ostatnich miesiącach wypowiadali się na temat swój temat w bardzo ciepłych słowach. Lovato dziękowała chłopakowi za to, że pomógł jej przejść przez problemy z zaburzeniem odżywiania oraz uzależnieniem od narkotyków.

To drugie głośne rozstanie w branży muzycznej, które nastąpiło na początku czerwca. Wcześniej, po ponad roku bycia razem, związek zakończyli Taylor Swift i Calvin Harris. Spekulowało się również na temat rozstania Zayna Malika oraz Gigi Hadid, jednak modelka w rozmowie z magazynem "Elle" zdementowała doniesienia.

Sprawdź tekst piosenki "Stone Cold" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje