Reklama

Reklama

Demi Lovato przerywa karierę?

Demi Lovato w jednym z postów na Twitterze poinformowała, że w 2017 roku zamierza zrobić sobie przerwę w karierze.

Demi Lovato wróci do muzyki?

Demi Lovato wyznała na Twitterze, że planuje zrobić sobie przerwę w karierze. Informację wokalistka podała po tym, jak skrytykowała Taylor Swift i jej najbliższe przyjaciółki. W jednym z wywiadów Lovato zarzuciła im, że promują "fałszywy obraz ciała". Za te słowa fani Taylor Swift obsypali wokalistkę licznymi negatywnymi komentarzami.

"Nie widzę w tym składzie nikogo, kto miałby normalne ciało. To jakby fałszywy obraz tego, jak ludzie powinni wyglądać" - mówiła Lovato.

Na Twitterze amerykańska gwiazda przyznała, że nie zamierza przepraszać za swoje słowa i podkreśliła, że bardzo często media podają jej wypowiedzi pozbawione kontekstu.

Reklama

Przy okazji wokalistka poinformowała, że w 2017 roku zamierza zrobić przerwę w karierze.

"Jestem tak podekscytowana 2017 rokiem. Robię sobie przerwę od muzyki i blasku fleszy... Nie nadaję się do tego biznesu i mediów" - napisała na Twitterze Demi Lovato.

Przypomnijmy, że dyskografię Lovato zamyka płyta "Confident" z listopada 2015 roku. Przed jej premierą Demi Lovato wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair", aby pokazać, że nie wstydzi się swojego wyglądu.

"W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić" - tłumaczyła wokalistka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama