Demi Lovato przerwała milczenie po przedawkowaniu narkotyków

Na Instagramie pojawił się pierwszy wpis Demi Lovato po tym, jak amerykańska wokalistka trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków.

Demi Lovato przerwała milczenie

Niespełna 26-letnia Demi Lovato 24 lipca została znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Hollywood.

Reklama

Stamtąd trafiła do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, gdzie podano jej nalokson - opioid stosowany m.in. w leczeniu zatruć narkotykami. Kolejnym etapem dochodzenia do zdrowia będzie klinika odwykowa.

"Jest wojowniczką i pokonała ten problem w przeszłości, więc jej bliscy wierzą, że Demi da radę być ponownie trzeźwa" - czytamy w serwisie ET.com.

Po raz pierwszy na swój temat wypowiedziała się sama Demi Lovato, która zamieściła nowy post na Instagramie.

"Zawsze byłam transparentna o mojej podróży z uzależnieniem. Tego co się nauczyłam, że ta choroba nie jest czymś, co znika lub łagodnieje z czasem. To coś, z czym muszę wciąż walczyć i jeszcze mi się to nie udało" - napisała wokalistka.

We wpisie podziękowała także fanom za okazywane jej wsparcie oraz lekarzom, którzy pomagają jej podczas pobytu w szpitalu.

"Chcę podziękować Bogu, że żyję i mam się dobrze" - dodała Demi.

"Miłość, która mi okazaliście nigdy nie zostanie zapomniana przeze mnie. Czekam na dzień, kiedy będę mogła powiedzieć, że przeszłam na inną stronę. Będę walczyć" - podkreśla Lovato.

Na przełomie 2010 i 2011 roku Lovato przebywała w ośrodku odwykowym, gdzie trafiła w związku z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz zaburzeniami odżywiania. W dokumencie "Demi Lovato: Simply Complicated" wokalistka przyznała, że ten sposób terapii nie przyniósł dobrych efektów."Wymykałam się, aby brać, fałszowałam testy narkotykowe i okłamywałam ludzi" - wspominała, przyznając, że nie potrafiła funkcjonować nie będąc na haju. 

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Sober" w serwisie Teksciory.pl!

Demi Lovato o powrocie do nałogów poinformowała swoich fanów w czerwcu tego roku (wcześniej żyła w trzeźwości przez sześć lat) w piosence "Sober".

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje