Reklama

Reklama

Demi Lovato: Pozowanie nago było ciężkie

Zdjęcie Demi Lovato pojawiło się niedawno na okładce magazynu "Vanity Fair". Amerykańska wokalistka pozowała bez makijażu i całkowicie nago. Jak przyznała, było to dla niej bardzo ciężkie zadanie.

Demi Lovato trudno było pozować nago

Na zdjęciach zrobionych przez Patricka Ecclesina Demi Lovato pozuje nago, bez makijażu oraz bez jakiegokolwiek retuszu.

Właśnie ten brak możliwości nanoszenia poprawek w programie graficznym sprawił, że sytuacja była trudna dla Lovato i wokalista czuła się niepewnie.

"Były takie momenty, że patrzyliśmy z fotografem na te zdjęcia i on mówił 'O, moglibyśmy to poprawić', a ja na to: 'Nie, nie możemy. Nie możemy użyć Photoshopa podczas tej sesji’" - wspominała Lovato w rozmowie z "Access Hollywood".

Demi Lovato, która w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania, chorobą psychiczną oraz uzależnieniem, chciała dzięki sesji zdjęciowej pokazać fanom, że dotarła w swoim życiu do punktu, w którym "uwielbia swoje ciało i chce się nim pochwalić".

"Oczywiście to było dziwne" - zauważyła Lovato i kontynuowała - "Ale kiedy zaczęłam myśleć o przekazie, o tym, jak wiele ludzi może to zainspirować, poczułam się znacznie swobodniej".

Sesja zdjęciowa promuje płytę Demi Lovato zatytułowaną "Confident", która ukaże się 16 października.

Zobacz Demi Lovato w odważnej sesji dla "Vanity Fair":

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje