Reklama

Reklama

Demi Lovato powiekszyła piersi? Fani skonsternowani

Po serii zdjęć, jakie Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie, jej fani zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka nie powiększyła piersi.

Po serii zdjęć, jakie Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie, jej fani zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka nie powiększyła piersi.
Demi Lovato zaskoczyła fanów zdjęciem w bikini /Rick Kern /Getty Images

Dyskusje sympatyków talentu piosenkarki zaczęły się 20 kwietnia, kiedy to Lovato na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini z podpisem "Dlaczego nie?"

Fotografia zdobyła ponad 1,7 miliona polubień, a wielu komentujących zastanawiało się, czy gwiazda nie poddała się operacji plastycznej.

Kolejne zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych tylko rozgrzały plotki wśród fanów wokalistki. Sama Demi w żaden sposób nie skomentowała spekulacje na swój temat.

Pod koniec kwietnia Lovato pojawiła się również na gali magazynu "Time", gdzie zaprezentowała się z bardzo głębokim dekoltem, co wzbudziło zainteresowanie fotoreporterów i serwisów plotkarskich.

Reklama

Przypomnijmy, że przy okazji promocji płyty "Confident" Demi Lovato wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair" bez makijażu, a jej fotografie nie były poprawiane w programach graficznych.

"W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym zaakceptowała. Ostatecznie zrozumiałam jednak, że nie chodzi o pracę nad ciałem, tylko nad duszą. Dotarłam do momentu, w którym uwielbiam swoje ciało i chciałam się tym pochwalić" - tłumaczyła wokalistka.

W 2016 roku Lovato wdała się w kłótnie na Instagramie z rumuńskim rysownikiem, który zobrazował ją, jako syrenę z dużym biustem. "Jest wspaniały, ale to nie moje ciało" - komentowała pracę artysty.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama