Reklama

Reklama

Demi Lovato obiektem kpin w sieci

Seksowna wokalistka stała się obiektem żartów internautów po publikacji jednego z jej zdjęć w niekoniecznie korzystnym kadrze. Użytkownicy mediów społecznościowych do jednej fotografii dorobili całą historię.

Demi Lovato została memem

Demi Lovato stała się mimowolną bohaterką internetu, po tym jak w październiku na serwisie Tumblr pojawiło się zdjęcie, jakie zrobił jej na czerwonym dywanie jeden z fanów w 2014 roku. Wokalistka nie wygląda na nim zbyt korzystnie, gdyż jego jakość daje złudzenie, iż Lovato prawie w ogóle nie ma włosów.

Zdjęcie użytkownik podpisał w następujący sposób:

"Bliźniacza siostra Demi. Była zamknięta w piwnicy przez całe swoje życie. Zdjęcie zostało zrobione po tym jak pierwszy raz z niej wyszła. Jej imię to Poot" - możemy przeczytać.

Reklama

Jeżeli cała historia jest mało prześmiewcza, to sporo kontrowersji budzi już samo imię fikcyjnej siostry Lovato, czyli Poot. W wolnym tłumaczeniu jest to po prostu pierdnięcie.

Zdjęcie błyskawicznie rozeszło się po sieci, Poot Lovato zyskała natomiast własne życie na Twitterze, gdzie opowiadała ona o swoich przeżyciach w piwnicy (obecnie profil obserwuje ponad 16 tysięcy osób w tym serwisie mikroblogowym). W kolejnych wpisach można było przeczytać, że teraz nastał właśnie jej czas.

Na stronie Wattpad, gdzie pojawiają się darmowe książki pisane przez internautów, znalazła się pozycja "The Secret Life od Poot Lovato". Żart zataczał coraz szersze kręgi, a Poot Lovato pojawiała się w nowych serwisach. Dla fikcyjnej siostry Lovato stworzono nawet osobny artykuł w Wikipedii. Na stronach wirtualnej encyklopedii do opisu hasła "piwnica" dodano również, iż jej to dom Poot Lovato.

Poot Lovato na Wattpadzie:

Na Twitterze pojawiły się też opinie, aby stworzona bohaterka memów mogła w końcu robić karierę tak jak jej siostra.

Oczywiście tak spora akcja nie mogła umknąć uwadze samej Demi Lovato. Ta skomentowała sprawę 23 października i trzeba przyznać, nie była zachwycona pomysłami internautów. Na Twitterze napisała ona:

"Bardzo fajnie jest zobaczyć zdjęcie pod gó*nianym kątem, które staje się memem i krąży po sieci ku zadowoleniu ludzi" - napisała w usuniętym później wpisie Lovato.

Część fanów jest głęboko przekonana, że wokalistka tak naprawdę ma dystans do siebie i cała akcja jej się podoba, jednak ma specyficzne poczucie humoru i nikt nie zrozumiał o co tak naprawdę chodziło w jej wpisie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje