Reklama

Reklama

Demi Lovato: Miłość nie potrzebuje orientacji seksualnej

Demi Lovato po raz kolejny była pytana o swoją orientację seksualną i po raz kolejny nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi. Wokalistka stwierdziła, że prawdziwa miłość to połączenie pomiędzy dwójką osób i płeć nie ma z tym nic wspólnego.

Demi Lovato jest lesbijką? Wokalistka nie udziela jednoznaczej odpowiedzi

Plotki na temat biseksualizmu lub homoseksualizmu Demi Lovato pojawiają się co jakiś czas. Temat powrócił m.in. przy okazji premiery singla wokalistki "Cool For The Summer" (2015 r.), gdzie w tekście Demi rzuca aluzję do seksu z kobietą.

Sama gwiazda podgrzała wtedy dyskusje w jednym z wywiadów, w którym powiedziała: "Nie potwierdzam i zdecydowanie nie zaprzeczam. Wszystkie moje piosenki są oparte o osobiste doświadczenia. Nie uważam, że jest coś złego w eksperymentowaniu".

Obecnie, po tym, jak Lovato rozstała się po 6 latach z chłopakiem Wilmerem Valderramą, na nowo rozgorzała dyskusja dot. orientacji seksualnej wokalistki.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "People" Lovato stwierdziła,  że miłość nie jest czymś, co potrzebuje etykiety. "Chodzi głównie o połączenie z drugą osobą" - stwierdziła.

Demi Lovato aktywnie walczy o jak największe prawa dla środowiska LGBT. Na takie działania bardzo wpłynął fakt, że jej dziadek przyznał się do bycia homoseksualistą w latach 60. XX wieku.

Zobacz teledysk "Cool For The Summer":

Sprawdź tekst utworu "Cool For The Summer" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje