Reklama

Demi Lovato dostała własny talk show

Demi Lovato nie zwalnia tempa w 2020 roku. Wokalistka otrzymała własny talk show, który będzie emitowany na nowej platformie streamingowej Quibi.

Demi Lovato (z lewej) dostała własny program

Quibi to nowy serwis streamingowy stworzony przez Jeffreya Ketzenberga. Firma ma specjalizować się w krótkich formach wideo (filmy, seriale, programy rozrywkowe).

Reklama

Platforma postawiła na promocję wśród gwiazd. Własne formaty otrzymali m.in. Bill Murray i Chrissy Teigen. Własny talk show dostała także Demi Lovato.

Wokalistka podpisała umowę na 10 odcinków, w których będzie rozmawiała z celebrytami i ekspertami na temat seksu i akceptacji swojego ciała. Demi będzie też producentem wykonawczym serii.

"Zawsze uważałam się za kogoś, kto szczerze wypowiada się na temat problemów swojej generacji. Cieszę, że możemy odbyć te rozmowy na forum publicznym, gdzie ludzie będą mogli odnosić się do tematów i gości" - oznajmiła wokalistka.

Platforma Quibi wystartuje 20 kwietnia. Na początek serwis ma posiadać 50 autorskich programów, które nie będą dłuższe niż 10 minut.

Demi Lovato wróciła do show-biznesu po przerwie związanej z odwykiem. Wokalistka przygotowuje nową płytę. W styczniu ukazał się jej singel "Anyone".

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje