Reklama

Delta Goodrem: Ważniejsza kariera?

Brian McFadden, były wokalista irlandzkiego boysbandu Westlife, chyba nie ma szczęścia w miłości. We wrześniu ubiegłego roku rozstał się z żoną Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten. Jednym z powodów rozwodu był fakt, że Irlandczykowi zawróciła w głowie australijska piosenkarka Delta Goodrem. Razem spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki, ale niedawno Goodrem oświadczyła, że dla niej najważniejsza jest kariera.

Choć brytyjskie media plotkarskie opublikowały zdjęcia, jak zawiązuje się irlandzko-australijski sojusz wokalny, przedstawiciele obojga zgodnie zaprzeczali, jakoby między McFaddenem a Goodrem coś było.

Reklama

"Brian jest całkowicie oczarowany Deltą. Ona także za nim przepada. Oboje zachowują się jak zakochani nastolatkowie" - informował niedawno "Sunday Mirror".

Tymczasem Australijka zapowiedziała, że zamierza skupić się na karierze muzycznej i powrocie do pełnego zdrowia. Jak już pisaliśmy, u wokalistki wykryto chorobę nowotworową, ale udało jej się pokonać raka.

"Koncentruję się na swojej pracy. Nie mogę robić nic więcej. Muzyka jest moją pasją. Mam nadzieję, że w 2005 roku moje życie nie będzie aż tak dramatyczne" - mówi Delta Goodrem.

Nie wiadomo, czy znajdzie się w nim miejsce dla Briana McFaddena.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kariera | delta | Brian McFadden | Delta Goodrem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje