Reklama

Deep Purple przesuwa granice: Zobacz teledysk "Throw My Bones" [nowa płyta "Whoosh!"]

Do sieci trafił teledysk "Throw My Bones" zapowiadający 21. studyjny album legendy hard rocka - Deep Purple. Płyta "Whoosh!" ukaże się 12 czerwca.

Deep Purple prezentują nowy teledysk

- Chyba nie czujemy jeszcze, że to na 100 procent koniec... - mówił w rozmowie z Interią Roger Glover, basista Deep Purple, na kilka dni przed ostatnim koncertem w Krakowie (3 grudnia 2019 r.).

Reklama

Wtedy już potwierdzono kolejny występ weteranów w naszym kraju - odbędzie się on 14 października w Atlas Arenie w Łodzi.

Zapowiadany już przez nas album "Whoosh!" będzie następcą płyt "inFinite" (2017) i "Now What?!" (2013).

Deep Purple po raz trzeci połączyli siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, który zaprosił zespół do Nashville, aby stworzyć i nagrać nowe utwory. Efektem jest najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli.

Singlowi "Throw My Bones"' towarzyszy teledysk, który przesuwa granice czasu i miejsca. Jest zaproszeniem do wzięcia kroku w tył i spojrzenia z szerszej perspektywy na naszą planetę i obecną sytuację na Ziemi, wzywa do działania.

Sprawdź tekst utworu "Throw My Bones" w serwisie Teksciory.pl!

"Deep Purple przywraca Deep z powrotem do Purple" - to motto - żart, które pojawiło się w studio po stworzeniu pierwszych piosenek, które dały jasno do zrozumienia, że zespół (średnia wieku muzyków przekracza 70 lat) i Ezrin są na dobrej drodze do stworzenia płyty przesuwającej granice czasu i jednocześnie wyrażającej niezadowolenie z obecnej sytuacji na świecie, która jest skierowana do wszystkich pokoleń.

"Whoosh!" będzie dostępny jako limitowany CD + DVD Mediabook (płyta DVD będzie zawierać zapis koncertu z Hellfest 2017), 2LP + DVD, limitowany box oraz w formie cyfrowej.

Oto szczegóły nowego albumu Deep Purple:

1. "Throw My Bones"
2. "Drop The Weapon"
3. "We're All The Same In The Dark"
4. "Nothing At All"
5. "No Need To Shout"
6. "Step By Step"
7. "What the What"
8. "The Long Way Round"
9. "The Power of the Moon"
10. "Remission Possible"
11. "Man Alive"
12. "And The Address"
13. "Dancing In My Sleep".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Deep Purple | teledyski | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje