Reklama

Decapitated: Teledysk w MTV2

Zespół Deacpitated nie tylko zbiera pochlebne recenzje na całym świecie za swój nowy album "Nihility". Krośnieńscy deathmetalowcy doskonale radzą sobie również podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Grupa nakręci w USA teledysk do jednej kompozycji z nowej płyty.

Deacpitated bardzo mocno zaczął swoje amerykańskie tournee. Już na otwierającym trasę koncercie na Milwaukee Metalfest nie pozostawili cienia wątpliwości, że są jednym z najlepszych zespołów na tej trasie. Każdy koncert przyjmowany jest entuzjastycznie, zespół udziela wielu wywiadów oraz uczestniczy w spotkaniach z fanami. Wytwórnia Earache Records jest do tego stopnia zadowolona z Decapitated, że już zapowiada powtórkę trasy za rok! Przypomnijmy, że obok Polaków w tournee biorą udział Incantation, Impaled i Vehemence. Zespół powróci do kraju około 20 sierpnia.

Reklama

Podczas koncertu Decapitated w Key Club w Los Angeles, który odbędzie się 14 sierpnia, zostanie nakręcony teledysk do utworu "Spheres Of Madness" z albumu "Nihility". Reżyserem i realizatorem klipu będzie Dave Bone współpracujący na co dzień z Iannem Robinsonem z MTV2! Film powstanie na specjalne zamówienie tego programu i będzie promowany przez MTV2 oraz inne programy muzyczne na całym świecie.

Chłopakom z Decapitated gratulujemy sukcesu!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Decapitated | nowy album | trasy | tournee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje