Debiutancki album Destroy Lonely już dostępny. Posłuchaj "If Looks Could Kill"

Wschodzący artysta z Atlanty i gwiazda tegorocznego Open'era, Destroy Lonely, zaprezentował niecierpliwie wyczekiwany debiutancki album "If Looks Could Kill". Krążek zawiera 26 utworów, w tym najnowszy singiel "how u feel?".

Destroy Lonely z debiutancką płytą
Destroy Lonely z debiutancką płytąJeremy Moeller / ContributorGetty Images

Destroy Lonely, który ma na koncie m.in. mixtape "NOSTYLIST" wydany w ubiegłym roku, zaprezentował także przy okazji premiery krótkometrażowy horror "Looks Killa".

W marcu do serwisów cyfrowych oficjalnie trafił utwór tytułowy, który o swojej mocy dał znać jeszcze przed premierą. Wersja piosenki, która wyciekła do sieci, zgromadziła ponad 75 mln wyświetleń na TikToku. Sporym zainteresowaniem cieszył się też tweet artysty o nadchodzącej piosence. Udostępniany przez fanów kawałek zapewnił mu 11. miejsce na amerykańskiej liście SoundCloud.

Jak można było przypuszczać, oficjalna wersja utworu "If Looks Could Kill" radzi sobie jeszcze lepiej. Do tej pory kawałek zgromadził ponad 21 mln streamów. Zainspirował także linię merchu we współpracy z ALYX, która przykuła uwagę samego projektanta Ricka Owensa.

Lonely wystąpił już na kilku tegorocznych festiwalach, m.in. Rolling Loud (Los Angeles) i w Tajlandii. Wcześniej odwiedził też Europę i Wielką Brytanię. 1 lipca wystąpi w Polsce podczas Open'er Festival.

Destroy Lonely zdobył rozgłos po wydaniu "NOSTYLIST". Jesienią zaprezentował projekt "NS+ (ULTRA)", który spotkał się z uznaniem krytyków. "Destroy Lonely nie jest zwiastunem najnowszej zmiany kulturowej hip-hopu - jest zwiastunem nowego, futurystycznego brzmienia, które na naszych oczach nabiera kształtu" - pisał o artyście portal Pigeons & Planes.

Tracklista "If Looks Could Kill" Destroy Lonely:

Wersja cyfrowa

1. how u feel?
2. if looks could kill
3. fly sht
4. which one
5. raver
6. came in wit
7. by the pound
8. all the time
9. biggest problem
10. chris paul
11. superstar
12. new new
13. right now
14. which way
15. wagwan
16. moment of silence
17. brazy girls
18. goin up
19. passenger
20. promo
21. worth it
22. redlight
23. make sum work
24. safety (interlude)
25. your eyes
26. money & sex (bonus) with Ken Carson

wersja CD deluxe:
26. too damn rich
27. spillin

wersja LP deluxe:

26. check the fleet
27. back sippin

Zobacz też:

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas