Reklama

De Mono szuka ... tekstów!

Zespół De Mono we wrześniu wchodzi do studia, by zarejestrować pierwsze piosenki na nową płytę - zdradził INTERIA.PL wokalista zespołu Andrzej Krzywy. Wg artysty, materiału muzycznego jest dużo, gorzej z tekstami...

- Przygotowujemy materiał na nową płytę. Sądzę, że wyjdzie pod koniec roku - mówił Andrzej Krzywy naszej reporterce przed występem podczas Koncertowego Lata w Dziwnowie.

Reklama

Choć pierwsze utwory mają być nagrane na jesieni, płyta ukaże się prawdopodobnie dopiero pod koniec roku. - Wtedy, kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, kiedy będą superteksty i wszystko zostanie dopracowane - zastrzegł wokalista De Mono. - Nie mamy ciśnienia, żeby to robić teraz, już, jak najszybciej, bo wydawca czeka... To my czekamy, ale na moment, w którym będziemy mieli stuprocentową pewność, że to jest TEN materiał - dodał.

De Mono ma już zapas kompozycji, które mają trafić na nową płytę. - Część piosenek pisze Robert Chojnacki, część ja. Parę przygotowali też nowi członkowie zespołu: Dzidek Zioło i Tomasz Banaś, czyli Banan. Tych kompozycji jest sporo, więc nie mamy z tym problemu - mówił Andrzej Krzywy.

Problem jest jednak z czymś innym...: - Czekam na dobre teksty, ale jest ich wciąż za mało. Przeglądam ich mnóstwo, ale nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym powiedział: "Ooo..., padam na kolana" - ubolewał wokalista w rozmowie z INTERIA.PL

Mamy wobec tego apel do autorów tekstów: sprawcie, żeby Andrzej Krzywy padł na kolana...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: De Mono | Andrzej | tekst | wokalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje