Reklama

Reklama

David Hasselhoff zostanie nowym jurorem "Idola"?

Producenci reaktywowanego w telewizji ABC "Idola" kompletują skład jurorski do swojego programu. Nieoficjalnie mówi się, że do Katy Perry dołączy David Hasselhoff.

David Hasselhoff dostanie nową pracę?

Przypomnijmy, że telewizja Fox, która emitowała "Idola" przez 15 edycji stwierdziła, że format programu wyczerpał się. Finał ostatniej serii widzowie zobaczyli 7 kwietnia 2016.

Szybko okazało się jednak, że zainteresowana emisją talent-show jest inna stacja. Telewizja ABC ogłosiła w tym roku, że rozpoczyna pracę nad reaktywacją formatu.

Niedługo później ogłoszono, że pierwszym jurorem programu została Katy Perry. Nadal natomiast nie wiadomo, kto będzie towarzyszył jej w składzie. Nieoficjalnie mówi się, że dołączy do niej David Hasselhoff, aktor i wokalista, który cieszył się ogromną popularnością w latach 80.  i 90.

Reklama

"David jest zainteresowany tą rolą, a jego menedżment skontaktował się z producentami programu, żeby ustalić szczegóły" - poinformował "The New York Daily News".

Za zatrudnieniem Hasselhoffa ma przemawiać jego doświadczenie. Był jurorem w amerykański "Mam talent" (lata 2006 - 2009), a także brytyjskiej wersji show w 2011 roku. Aktora łączą również dobre stosunki z prowadzącym "Idola", Ryanem Seacrestem.

David Hasselhoff stara się powoli odbudowywać swoją karierę, która załamała się z powodu problemów aktora z alkoholem. W tym roku gwiazdor zaliczył epizody w "Strażnikach Galatyki vol. 2" oraz "Słonecznym patrolu".

Producenci "Idola" na razie nie podali dokładnej daty premiery show, jednak spekuluje się, że będzie to końcówka 2017 lub początek 2018 roku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje