Reklama

David Bowie: Powrót do przeszłości

55-letni David Bowie, legendarny brytyjski muzyk i wokalista, wkrótce zaoferuje fanom wyjątkowy album. Zapowiedział bowiem wydanie płyty zatytułowanej "Toys", na której znajdą się piosenki napisane w czasach, gdy był jeszcze nastolatkiem.

Według pierwotnych zapowiedzi Bowiego, wydawnictwo miało ujrzeć światło dzienne w tym roku. Ku niezadowoleniu fanów i samego artysty, termin nieco się opóźni. Powodem jest fakt, że muzyk zajęty był pracami nad swą ostatnią studyjną płytą "Heathen", a obecnie skupia się na jej promowaniu. Ponadto trochę czasu zajmują mu dyskusje z szefami wytwórni Sony Music, która obecnie zajmuje się dystrybucją jego płyt.

Reklama

"Na tym wydawnictwie znajdą się pierwsze utwory, które nagrałem jeszcze jako członek zespołów King Bees i The Manish Boys. Wyciągnąłem je z szuflady i nagrałem na nowo. Praktycznie wszystko było już gotowe, kiedy nagle zaczęły się moje problemy. Po przejściu do Sony chciałem, żeby najpierw ukazał się album Heathen i teraz muszę go promować. Ale niedługo przyjdzie czas także na Toys" - powiedział David Bowie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: brytyjski muzyk | powrót | David Bowie | David

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje