Reklama

Darkthrone na dużym ekranie

Norweska blackmetalowa formacja Darkthrone planuje nakręcenie filmu ilustrującego ich muzykę. Jak stwierdził Nocturno Culto, wokalista i gitarzysta grupy, nie będzie on utrzymany w formie teledysku, ale ma być "czymś naprawdę mocnym i poważnym".

"Jeżeli w ogóle powstanie wideo Darkthrone, będzie to dłuższy film, coś naprawdę mocnego i poważnego. Oczywiście wszystko utrzymane w czerni i bieli, dużo symboliki i mistycyzmu. Nie chcę żadnych kolorowych obrazków pokazujących muzyków grających na swoich instrumentach" ? opowiedział o swoich planach Nocturno Culto w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL.

Muzyk przyznał również, że chociaż nowy album Darkthrone - "Plaguewielder" - dopiero się ukazał, następna płyta zespołu zostanie nagrana już w październiku.

"Wiem, że to dość szybko, ale rozsadzają nas pomysły i nie ma po co marnować czasu. Wiesz, my nie pracujemy nad muzyką, dzieląc ją na płyty. Dla nas Darkthrone jest sposobem na ucieczkę w najciemniejsze obszary naszych osobowości, jest sposobem na życie i wydawanie płyt odbywa się niejako przy okazji" - powiedział.

Reklama

Aby przeczytać wywiad z Nocturno Culto, kilknij tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Darkthrone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy