Reklama

Creed nadal niepokonani

Album "Weathered" amerykańskiej formacji Creed już siódmy tydzień z rzędu utrzymał się na szczycie listy najpopularniejszych płyt w USA. Muzycy zespołu skorzystali z faktu, że na przełomie 2001 i 2002 roku nie pojawiły się żadne znaczące debiuty i spokojnie mogą cieszyć się z prowadzenia, dzięki kolejnym 166 tysiącom sprzedanych egzemplarzy. Miejsce drugie przypadło ponownie płycie "Hybrid Theory" grupy Linkin Park. Ten zespół to zdecydowanie największe objawienie zeszłego roku w USA. Jego debiutancki krążek już od 63 tygodni znajduje się czołówce najchętniej kupowanych za Oceanem albumów!

NNa pozycję trzecią z czwartej przesunął się Lucadris i jego "Word Of Mouf", a zaraz za nim uplasowała się - także awansująca o jedno oczko - formacja Nickelback. Wiele wskazuje na to, że dzięki płycie "Silver Side Up" właśnie ta grupa będzie w stanie powtórzyć zeszłoroczny sukces Linkin Park.

Reklama

Na miejsce piątego z trzeciego spadła składanka "Now 8", na szóste z siódmego przesunęła się najpopularniejsza wokalistka ostatnich 12 miesięcy, czyli Enya i jej ostatnie dzieło "A Day Without Rain". Zaraz za nią w najnowszym notowaniu znalazł się raper Ja Rule z albumem "Pain Is Love".

Na pozycję ósmą wspięła się tym razem Pink ze swoim debiutanckim wydawnictwem "M!ssundaztood", a na dziewiątej, podobnie jak przed tygodniem, znalazł się Nas i jego "Stillmatic".

Pierwszą dziesiątkę w tym tygodniu zamyka formacja No Doubt ze swym ostatnim albumem "Rock Steady".

W zestawieniu najchętniej kupowanych w USA singli na miejsce pierwsze powrócił Usher z kompozycją "U Got It Bad", spychając tym samym na drugie utwór "How You Remind Me" formacji Nickelback. Pozycję trzecią utrzymała Mary J. Blige i jej " Family Affair", a czwarta ponownie przypadła piosence "Get The Party Started" Pink.

Top 5 zamyka tym razem duet Ja Rule & Ashanti z utworem "Always On Time".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Creed | USA | park | Linkin Park

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje