Reklama

Crazy Frog rządzi

To można było przewidzieć - Polskę, podobnie jak wiele innych krajów w Europie, ogarnęło prawdziwe szaleństwo na punkcie Crazy Frog. Pod koniec lipca ukazała się u nas płyta "Crazy Hits", sygnowana przez niebieską żabę. Dwa tygodnie po premierze Crazy Frog trafiła na pierwsze miejsce zestawienia OLiS, czyli najpopularniejszych płyt w Polsce. W najbliższym czasie raczej nie zapowiada się, by pojawił się jakiś "bocian", który mógłby zdetronizować autora przeboju "Axel F".

Kolejne cztery pozycje listy OLiS zajmują składanki z popularnymi przebojami. Do czołówki przebiła się dwupłytowa kompilacja "Impreska vol. 5", która awansowała aż o 34 miejsca (z 38. na 4.). To największy skok w zestawieniu w tym tygodniu.

Reklama

W pierwszej dziesiątce poza tym nie zaszły wielkie zmiany. Za to niżej nieźle radzą sobie dwie polskie grupy Goya ("Smak słów", z 18. na 11.) i Lao Che.

O tej ostatniej było ostatnio głośno z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego i udziału w Przystanku Woodstock. Nic więc dziwnego, że jej najnowszy album "Powstanie Warszawskie", awansował z 48. pozycji na 13..

Jedyną nowością na liście OLiS jest w tym tygodniu składanka "City: Music Coctail" (42.).

Przypomnijmy, że na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Axel F" Crazy Frog.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rządzący | Frog

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje