Reklama

Craig David o Stingu

Craig David podczas nagrywania swojego najnowszego albumu "Slicker Than Your Average", miał okazję współpracować ze swoim sławnym kolegą po fachu, Stingiem. Młody Brytyjczyk zachował miłe wspomnienia z tego doświadczenia, aczkolwiek na początku był nieco zaskoczony.

- Wydaje mi się, że on wolałby bardziej porozmawiać o seksie niż o polityce. Ja na to: "Zaczekaj. Czegoś tu nie rozumiem - wytłumacz mi, o co chodzi". Ale tak w ogóle to Sting jest w porządku - mówił Craig.

Reklama

Zapytany o to, jak doszło do współpracy ze Stingiem, odpowiedział: - W jednym z moich utworów wykorzystałem kilka dźwięków gitary pochodzących z "Shape Of My Heart", czyli jednego z klasycznych już utworów Stinga i wysłałem mu tę piosenkę, żeby uzyskać zgodę na wykorzystanie sampla. Utwór wrócił z adnotacją, że bardzo się Stingowi podoba.

- Powiedziałem w takim razie, że byłoby wspaniale i byłby to dla mnie ogromny zaszczyt, jeżeli zgodziłby się zaśpiewać w tym utworze. Zgodził się, przyjechał, a ja czułem się wtedy, jakbym słuchał zestawu "Greatest Hits". To było niesamowite doświadczenie.

Album "Slicker Than Your Average" ukazał się 12 listopada 2002 r.

Przeczytaj wywiad z Craigiem Davidem!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: craig | David | Craig David

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje