Reklama

Craig David: Dać z siebie wszystko

Koniec roku skłania nas do zawierania noworocznych postanowień. O tym, co postanowił sobie Craig David, dowiedzieliśmy się podczas jego konferencji prasowej w Paryżu. 21-letni wokalista, którego ostatnia płyta zatytułowana "Slicker Then Your Average" ukazała się w Polsce w połowie listopada, zdradził też, jaka była najprzyjemniejszą rzecz, która przytrafiła mu się w 2002 roku.

- Szczerze mówiąc zawsze, kiedy myślę o świętach i tych ogromnych ilościach jedzenia, jakimi będę się opychał, to moim postanowieniem jest ciężko harować przez cały rok, żeby pozbyć się tego, co zjadłem przez te dwa, trzy dni - mówi Craig.

Reklama

- Chciałbym w 2003 roku dać z siebie wszystko. Chciałbym popatrzeć na to, co zrobiłem w minionym roku i zastanowić się, co mógłbym zrobić jeszcze lepiej, co mógłbym ulepszyć. Właśnie to zamierzam robić - dodaje wokalista.

Craig David zdradził także, jaka była najprzyjemniejsza rzecz, która przytrafiła mu się w 2002 roku:

- Grałem na żywo w Los Angeles, a u góry, na balkonie, siedzieli niesamowici artyści: Janet Jackson, Beyonce Knowles, Missy Elliot. Zobaczyć takie osoby na własnym koncercie, to było coś nieprawdopodobnego - opowiada czarnoskóry wokalista.

- A zespół grał wtedy niesamowicie. Gitarzysta wymiatał jak Jimmi Hendrix, perkusista bębnił jak nigdy wcześniej, jakby wcześniej trenował. A wszyscy oni gapili się w jedno miejsce. Za stołem mikserskim, spokojnie, pilnując swojego nosa, stał Stevie Wonder.

- Zobaczyć kogoś, kto miał na mnie tak ogromny wpływ i był dla mnie wielką inspiracją, było czymś niesamowitym.. A potem, po koncercie, Stevie przyszedł się przywitać.

- Dla mnie to człowiek legenda i zobaczyć go, jak zachowuje się w trakcie koncertu i to, jakim pokornym jest człowiekiem, spowodowało u mnie dreszcze. To był chyba najbardziej przyjemny moment mijającego właśnie roku - ekscytuje się Craig David.

Przeczytaj wywiad z Craigiem Davidem.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | craig | Craig David | David

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje