Reklama

Córka Whitney Houston żoną pasierba gwiazdy

Córka zmarłej w 2012 roku wokalistki Bobbi Kristina Brown oraz wychowywany przez artystkę Nick Gordon wzięli ślub.

Bobbi Kristina Brown poinformowała o małżeństwie za pośrednictwem Twittera. Córka Whitney Houston opublikował w internecie zdjęcie obrączek małżeńskich na palcach młodej pary.

Reklama

"Szczęśliwa młoda para tak bardzo zakochana w sobie. Jeżeli to do was wcześniej nie docierało, to zrozumcie to teraz" - napisała Bobbi Kristina Brown do 129 tysięcy osób, które śledzą jej wpisy.

Przypomnijmy, że 20-letnia córka Whitney Houston poinformowała o zaręczynach z 24-letnim Nickiem Gordonem w październiku 2012 roku.

Związek Bobbi Kristiny Brown i Nicka Gordona został chłodno przyjęty przez rodzinę zmarłej piosenkarki i opinię publiczną. Wszystko to dlatego, że obecny mąż córki Whitney Houston był tak naprawdę pasierbem wokalistki. Gwiazda przyjęła pochodzącego z patologicznej rodziny Nicka Gordona do swojego domu, gdy ten był jeszcze dzieckiem.

Choć Whitney Houston nigdy oficjalnie nie adoptowała Nicka Gordona, to chłopak był taktowany jak członek rodziny. Stąd wiele osób zarzuciło Bobbi Kristinie Brown, że związała się z "bratem".

"Jestem zmęczona ludźmi, którzy twierdzą, że zaręczyłam się z bratem. Inni zastanawiali się, czy gdyby moja mama wciąż żyła, zaakceptowałaby nasz związek" - napisała na Facebooku wściekła Bobbi Kristina Brown.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gordon | Nick | kristina | bobbi kristina | Whitney Houston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje