Reklama

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Zobacz, jak wygląda Etiennette [INSTAGRAM]

Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak - Etiennette - przeszła małą metamorfozę. Nastolatka zmieniła fryzurę, po czym na Instagramie pokazała, jak teraz wygląda.

Córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak przeszła metamorfozę

Michał Wiśniewski - lider grupy Ich Troje - ma na koncie kilka związków, z których doczekał się też potomstwa. Z jego związku z drugą żoną - Mandaryną (sprawdź!), czyli Martą Mandrykiewicz - na świat przyszli: Xavier i Fabienne, z kolei z kolejnego małżeństwa, z Anną Świątczak, urodził się dwie córki: Etiennette i Vivienne.

Reklama

Gwiazdor stara się utrzymywać bliskie relacje z dziećmi i spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Chętnie też publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie.

Fani chętnie śledzą, jak dorastają dzieci wokalisty, jak się zmieniają i rozwijają. Do tej pory obserwatorzy zwracali uwagę m.in. na to, jak bardzo Etiennette przypomina ojca. Ten czas jednak się już skończył, nastolatka postanowiła mocno zmienić fryzurę i tym samym, swój wizerunek.

13-letnia Etiennette wybrała się ostatnio do fryzjera i mocno zmieniła swoją fryzurę. Nie tylko ścięła włosy na tzw. boba, ale zmieniła także kolor. Nastolatka ma teraz jasny blond, a efektem metamorfozy pochwaliła się na swoim Instagramie. Jej obserwatorom zdecydowanie podoba się zmiana, a jeden z nich napisał: "Po tatusia taka ładna chyba".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje