Reklama

Córka Jaggera: "Sean Lennon nie dla mnie"

Modelka Elizabeth Jagger (20 l.), córka Micka Jaggera, zamierza ochłodzić stosunki z Seanem Lennonem (28 l.), synem Johna Lennona. Twierdzi, że dzielący ich Atlantyk jest zbyt poważną przeszkodą. W dodatku Elizabeth uważa, że jest jeszcze za młoda na poważny związek. Ta wiadomość może zaskoczyć Lennona juniora, który dla córki Jaggera odprawił aktorkę Leelee Sobieski.

Elizabeth i Sean spotykali się przez prawie rok, ale po przeprowadzce Jaggerówny z Nowego Jorku do Londynu namiętności jakby przygasły.

Reklama

"Sean jeszcze nie wie, ale planuję ochłodzić nasze stosunki. Naprawdę fajnie spędzaliśmy czas, ale teraz mieszka tak daleko" - mówi córka lidera The Rolling Stones.

"Lubiliśmy się spotykać, lecz po moim powrocie do domu chyba nie ma sensu tego kontynuować. W dodatku uświadomiłam sobie, że jestem za młoda na poważny związek. W Londynie jestem teraz szczęśliwsza" - dodaje Elizabeth Jagger.

"Nowy Jork stał się za bardzo podobny do Los Angeles - pełny pretensjonalnych ludzi, którzy mi nie odpowiadają. Wieczory wolę spędzać w pubie z moim koleżankami" - twierdzi.

Można przypuszczać, że Sean Lennon nie będzie zachwycony takim obrotem spraw. Niedawno wydawało się, że jego relacje z Elizabeth uległy poprawie. Można tak było wnioskować po ich spotkaniu na przyjęciu w Nowym Jorku.

Dla Jaggerówny Lennon odprawił aktorkę Leelee Sobieski (m.in. "Oczy szeroko zamknięte", tytułowa rola w telewizyjnej "Joannie D'Arc"). Teraz może się okazać, że został na lodzie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twierdzi | Sobieski | elizabeth jagger | córka | Nie | Sean Ono Lennon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje