Reklama

Coming out Duncana Jamesa. Wokalista pokazał swojego chłopaka

Znany z zespołu Blue wokalista Duncan James ujawnił, że jest gejem. Gwiazdor pokazał na Instagramie zdjęcie swojego chłopaka.

Duncan James potwierdził, że ma chłopaka

Od lat orientacja wokalisty była niejasna. Pięć lat temu, jego kolega z zespołu Blue - Lee Ryan wyznał, że miał homoseksualny romans. Wtedy media zasugerowały, że jego partnerem był kolega z zespołu Duncan James. Ten obrócił wszystko w żart stwierdzając, że rzeczywiście był w łóżku z Lee Ryanem, ale też jednocześnie z dziewczyną.

Reklama

Plotki na temat Duncana były o tyle uzasadnione, że jeszcze w 2011 roku w jednym z wywiadów powiedział, że interesują go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Później z kolei twierdził, że jest gejem, ale nigdy nie pokazał się z żadnym partnerem.

Duncan James ma córkę, która urodziła się w 2005 roku. Jej matką jest Claire Grainger. Zanim wokalista poznał Claire, spotykał się z wokalistkami: Martine McCutcheonGeri Halliwell.

Teraz James oficjalnie potwierdził, że jest gejem. Na Instagramie wokalista zamieścił zdjęcie, na którym jest razem ze swoim partnerem. Na romantycznych fotografiach obydwaj panowie wyglądają na szczęśliwych i bardzo zakochanych. Pod jedną z nich Duncan napisał:

"Co za piękna osoba wewnątrz i na zewnątrz. Dziękuję za to, że dzięki tobie się uśmiecham".

Partnerem Jamesa jest Brazylijczyk Rodrigo Reis. Od czterech lat mieszka w Belgii, a jego pasjami, jak napisał na Instagramie, są sporty i zdrowe odżywianie.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Duncan James

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje