Reklama

Coldplay: "Sława nie ma złych stron"

Członkowie brytyjskiej formacji Coldplay są obecnie jednymi z najpopularniejszych muzyków na Wyspach Brytyjskich, a także poza granicami swego kraju. Pomimo że wciąż koncertują i podróżują, nie czują się tym wszystkim zmęczeni. Dodatkowo, co być może niektórych zdziwi, nie zauważają także żadnych negatywnych stron sławy.

Zdaniem Chrisa Martina, frontmana i wokalisty Coldplay, sława nie ma żadnych negatywnych stron. Oczywiście zdarzają się ciężkie chwile, ale te ma chyba każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu. Będąc sławnym, nigdy nie zazna się jednak biedy, głodu i bezrobocia.

Reklama

"Każdy kto mówi, że kariera muzyka ma jakieś negatywne strony, po prostu piep**y głupoty. Oczywiście są nerwy, jest stres, ale dzięki temu wszystkiemu osiągasz coś, czego nigdy byś nie osiągnął będąc kasjerką na dworcu autobusowym. Bywają mniej przyjemne sytuacje, ale nie ma negatywnych stron. Nie głodujemy, nie brakuje nam pieniędzy, mamy własne domy... i wy mówicie, że może być w tym coś negatywnego? Wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Mówienie o negatywnych stronach to zwykłe kapryszenie" - powiedział Chris Martin.

Przeczytaj wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Coldplay | sława | sławy | Coldplay | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje