Reklama

Coldplay: Nowa wokalistka

Muzycy angielskiej grupy Coldplay, w miniony piątek, 13 czerwca, podczas koncertu w Madison Square Garden w Nowym Jorku, byli bardzo mili dla publiczności. Długo wspominać będzie ten wieczór szczególnie fanka o imieniu Kristy, która przejęła obowiązki wokalistki podczas wykonywania przez zespół akustycznej wersji przeboju "In My Place".

Za możliwość znalezienia się na scenie obok Chrisa Martina i jego kolegów dziewczyna musiała jednak sporo zapłacić. Kilkuminutowy występ kosztował ją aż 350 tysięcy dolarów - tyle bowiem wylicytowała ona podczas aukcji, z której dochód zasilił konto Robin Hood Foundation, pomagającej najuboższym mieszkańcom Nowego Jorku.

Reklama

Muzycy Coldplay zadbali, aby Kristy czuła się na scenie jak najlepiej. Wokalista Chris Martin zwrócił się do publiczności, wśród której byli m.in. jego narzeczona Gwyneth Paltrow oraz David Bowie, aby "potraktowali ją jak gwiazdę rocka i wiwatowali jak szaleni na jej cześć".

Po koncercie odbyło się party z udziałem zespołu, na które zaproszono również tysiąc fanów - zwycięzców radiowego konkursu. Goście zostali uprzedzeni, aby nie zadawali muzykom pytań na temat aktorki Gwyneth Paltrow, gdyż może się to skończyć nawet przedwczesnym zakończeniem imprezy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Coldplay | piątek 13. | Madison Square Garden | muzycy | wokalistka | Coldplay

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje