Reklama

Co ubezpieczają gwiazdy?

W Hollywood coraz bardziej modne staje się ubezpieczanie od nieszczęśliwych wypadków rozmaitych części ciała. Największe osobistości show biznesu decydują się na ubezpieczenie zębów, pup, rąk, nóg i innych członków.

W serialu "Brzydula Betty" nosi co prawda paskudny aparat na zębach, ale na co dzień uśmiech aktorki Americki Ferrery jest warty 10 milionów dolarów. Suma ta została zagwarantowana przez firmę produkującą produkty stomatologiczne, dla której America zrobiła reklamę w roku 2007.

Reklama

Również Heidi Klum ujawniła, że ubezpieczyła swoją lewą nogę na milion dolarów. Prawa jest nieco tańsza, bo wyceniona na 900 tysięcy dolarów: "Różna kwota ubezpieczenia na obydwie nogi wynika stąd, że na prawej nodze mam małą bliznę" - tłumaczy modelka.

Za przykładem znanej modelki poszła Mariah Carey, która ubezpieczyła swoje nogi na zapierającą dech w piersiach kwotę 1 miliarda dolarów. Ubezpieczenie zostało zawarte w 2006 roku, gdy gwiazda występowała w reklamie maszynek do golenia Gillette. Również o kończyny dolne obawia się najwyraźniej Rihanna - piosenkarka ubezpieczyła je na milion dolarów.

Jennifer Lopez podobno ubezpieczyła swoją pupę w roku 2003 na miliard dolarów, ale są to niepotwierdzone informacje. Suma wydaje się być dość wygórowana, jak na dwa pośladki, ale kto wie?

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ubezpieczenie | części ciała | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje