Reklama

Reklama

Co słychać u Tiny Turner?

W 2016 roku plotkowano na temat jej złego stanu zdrowia. Co słychać u Tiny Turner?

Tina Turner w 2016 roku

Od jakiegoś czasu Tina Turner rzadziej bywa w mediach oraz miejscach publicznych. Dlatego też każde jej pojawienie się wzbudza zainteresowanie mediów oraz jej fanów. Fotoreporterzy wykorzystają nawet okazje, gdy słynna wokalistka jest na zakupach ze swoim mężem.

Przypomnijmy, że jeszcze w latach 90. Turner zakupiła domek nad jeziorem nieopodal Zurychu. Ze Szwajcarią wokalistka związała się jeszcze mocniej w 2013 roku, kiedy to przyjęła obywatelstwo szwajcarskie (zrezygnowała natomiast z amerykańskiego). Sama przyznawała, że ze Stanami łączy ją tylko rodzina.

Reklama

Dodatkowo Turner przyznała, że w Europie dużo bardziej ceni się jej prawo do prywatności. Bardzo możliwe, że w Stanach nie miałaby okazji cieszyć się długimi momentami, w których nie jest atakowana przez fotoreporterów. 

W 2013 roku, po 27 latach bycia razem, Turner sformalizowała swój związek z Erwinem Bachem.

Przez ostatnie lata serwisy plotkarskie donosiły o złym stanie zdrowia wokalistki. W 2016 roku pojawiły się nawet informacje o rzekomej śmierci gwiazdy. Ta jednak, gdy pojawia się publicznie, pokazuje, że nadal jest w świetnej formie i nic jej nie jest. W styczniu 2016 roku Turner pojawiła się na rozdaniu nagród Ouvre. 6 czerwca fotoreporterzy zauważyli Turner i jej męża robiących zakupy. Nie mogli więc przegapić okazji do zrobienia 76-letniej wokalistce kilku zdjęć.

Tina Turner w 2016 roku:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje