Reklama

Clintonowie poznają gwiazdy pop

Bill i Hilary Clintonowie czasami lubią odpocząć od problemów wielkiego świata i wówczas zwracają się w stronę show biznesu. Znana jest fascynacja prezydenta USA jazzem, ale nie tylko ten gatunek muzyki cieszy się jego względami. Prezydencka para bardzo chce poznać Janet Jackson, gwiazdę muzyki pop, siostrę Michaela. Natomiast już dziś, w piątek 29 września, spotkają się z Cher.

Clinton zwrócił się już z zapytaniem do Jimmy'ego Jamma, menedżera Janet, czy wokalistka nie miałaby ochoty na spotkanie z prezydencką parą. Okazało się, że czarnoskóra wokalistka nie tylko miałaby ochotę, lecz również bardzo prezydenta lubi. "Kocham go, jest niesamowity" - powiedziała ponoć Janet, kiedy dowiedziała się o propozycji spotkania. Złośliwcy twierdzą, że nieodzowna będzie obecność przyzwoitki.

Reklama

Państwo Clintonowie na piątek, 29 września, zaplanowali spotkanie z inną amerykańską gwiazdą pop - Cher. Tym razem jednak propozycja wyszła od wokalistki i została przez prezydencką parę przyjęta. Spotkanie odbędzie się w Kalifornii przy herbacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cher | gwiazdy popu | gwiazda pop | 'Gwiazdy' | Janet Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje