Reklama

Reklama

Cleo u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała o swojej przygodzie z narkotykami

Wyglądająca jak "filmowa Barbarella" wokalistka Cleo we wtorek (22 września) po siedmiu latach wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. Co zdradziła popularnemu dziennikarzowi?

Kuba Wojewódzki i Cleo

"Żyć. Nie egzystować. To nudne. Namieszać jak należy... Oraz inne takie mądrości" - napisał Kuba Wojewódzki na Instagramie, publikując zdjęcie z gośćmi najbliższego odcinka.

Na jego kanapie pojawili się promujący swoje najnowsze płyty Cleo (sprawdź nową piosenkę "W telefonie"!) i Krzysztof Zalewski  (posłuchaj nowego singla!).

Reklama

37-letnia wokalistka znana z współpracy z Donatanem poprzednio była u Wojewódzkiego w 2013 r. Nie zabrakło pytań o o ubijanie masła, choć Słowiankami Donatana z gorących klipów były Ola CiupaPaula Tumala.

Rozmowa zeszła też na temat narkotyków. Cleo ujawniła, że raz spróbowała marihuany.

"Ja się boję dziwnych reakcji, dlatego nie biorę narkotyków. Spróbowałam, zakaszlałam i ja naprawdę nie nadaję się do tego. Było mi trochę weselej, ale po tych dwóch próbach zaciągnięcia się miałam wrażenie, że zjem cały autobus koncertowy. Ja bym ważyła 300 kg, gdybym paliła" - mówiła.

Wokalistka w tym samym stroju przypominającym kreację Barbarelli pojawiła się na premierze wydanej 18 września płyty "superNOVA". Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Łowcy gwiazd", "Eva" (gościnnie Mesajah), "Film", "Wrrra", "Alfabet świateł" i "Znikam" (z B.R.O.).

Zapowiadany już przez nas drugi album "vinyLOVA" ukaże się ostatecznie 18 marca 2021 r.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje