Reklama

Reklama

Cleo nie wstydzi się nagości (teledysk "Eva")

"Na planie byli sami swoi. To ludzie, z którymi pracuję od lat, więc się nie krępowałam" - mówi w rozmowie z "Faktem" Cleo, która w teledysku "Eva" pojawia się kompletnie naga.

Cleo w teledysku "Eva"

"Robota pali mi się w rękach" - napisała niedawno na Facebooku Cleo, zapowiadając swój nowy utwór. Wokalistka dodała również, że oprócz pracy nad drugim solowym albumem, przygotowuje również pięć nowych teledysków.

Pierwszym singlem jest utwór "Eva", w którym towarzyszy jej wokalista reggae Mesajah.

Teledysk do tego nagrania powstał na Jamajce.

"Temat tego teledysku jest specyficzny. Chodzi o pierwsze dni pierwszej miłości pierwszych ludzi. Wtedy nie istniał wstyd, który jest wymysłem późniejszych czasów. Dopiero po spróbowaniu zakazanego owocu Adam i Ewa zrozumieli, że są nadzy" - opowiada Cleo w rozmowie z "Faktem".

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Eva" w serwisie Teksciory.pl!

"Wstyd i pruderia to efekt utracenia raju - kiedy ludzie sięgnęli po zakazany owoc stracili raj doznając wstydu nagości, kompleksów, zawiści i frustracji. Jeżeli sami sobie zamknęliśmy raj to i piekło bulgoczące jadem i żółcią też tworzymy sami. EVA startuje 6 czerwca o 9:00 - głupiec będzie się cieszył z wyimaginowanej 'gołości', a mądry odczyta przesłanie" - zapowiadała Cleo na Instagramie.

Poprzednia płyta wokalistki - "Bastet" - ukazała się we wrześniu 2016 roku. W tym roku piosenkarka zaprezentowała natomiast singel "Łowcy Gwiazd".


INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Cleo | teledyski | Mesajah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje