Reklama

Cleo drugi raz pokazała się w tej samej kreacji. "Głupia zasada showbiznesu"

Kiedy jeden z portali napisał tekst o tym, że Cleo pokazała się drugi raz w tej samej kreacji, wokalistka zabrała głos. Wyśmiała ona portal stwierdzając, że strój miała na sobie już więcej razy i ma zamiar go jeszcze założyć. Stanowczo też wypowiedziała się na temat "idiotycznego konsumpcjonizmu".

Cleo wypowiedziała się o idiotycznych zasadach świata show biznesu

W poście na Facebooku Cleo mówi stanowcze nie "idiotycznemu konsumpcjonizmowi". Wokalistka odpowiedziała tak portalowi, który opublikował tekst o tym, że dwukrotnie pojawiła się w tym samym stroju dodając, że kreację tę miała na sobie już pięciokrotnie i zamierza się w niej pokazać jeszcze kilkanaście razy.

Reklama

"Głupia zasada showbiznesu nie pokazywać się 2 razy w tym samym. Powiem Wam więcej! Już 5 raz byłam w tej samej stylizacji i będę jeszcze 20. Co to za głupota ? Jakie musiałabym mieć kompleksy i być niedowartościowanym człowiekiem żeby dookreślać się posiadaniem ciuchów? Niszczyć środowisko, materiał, wydawać pieniądze bez sensu – totalna bzdura! Idiotyczny konsumpcjonizm - poczytajcie sobie Thorsteina Veblena o klasie próżniaczej i problemach z ego. Książka ma ponad 100 lat a można ją ilustrować obrazkami z polskiego showbiznesu" - napisała Cleo dodając:

"Nie mam problemów z tym że ktoś myśli inaczej i za każdym razem ma nową kreację, jeśli robi to dla siebie a nie z powodu jakiejś głupiej presji środowiska. Za dzieciaka miałam jedne buty i spodnie, nie było mnie stać na ubrania. Nauczyłam się dzięki temu spokoju i szacunku do pracy, posiadania i pieniędzy".

Wokalistka wyznała, że kreacje, które zresztą sama projektuje, zakłada wielokrotnie. W komentarzu pod postem napisała:

"Naprawdę wole kupować karmę dla schronisk niż kolejne 'szmatki' i płacić za logotypy. Sama sobie projektuje kreacje które wykonują dla mnie mega zdolne osoby i używam tych kreacji wiele razy na koncertach, wywiadach itd. Przywiązuje się do tych rzeczy, każda ma swoją historię… showbiznes nie ma duszy - nie mylcie go z muzyką!".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje