Ciężkie czasy w domu Ozziego Osbourne'a. Żona załamuje ręce

Sharon Osbourne wciąż próbuje przekonać swojego męża, legendarnego rockmana Ozziego Osbourne'a, do przeprowadzki do Anglii.

Ozzy Osbourne
Ozzy OsbourneBackgrid/East NewsEast News


BBC realizuje 10-odcinkowy serial reality o nazwie "Home to Roost", opowiadający liderze zespołu Black Sabbath i jego żonie Sharon.

Program ma ukazywać ich życie w Los Angeles i po powrocie do Anglii. Mimo że show zostało zapowiedziane dwa lata temu, Ozzy  wciąż nie zdecydował się na przeprowadzkę do Buckinghamshire.

Sharon w rozmowie z amerykańskim podcastem "Howie Mandel Does Stuff" przyznała, że wciąż stara się go przekonać.

"Chciałam to odwrócić; spędzać więcej czasu w Anglii i przyjeżdżać tutaj (do Los Angeles) na urodziny, święta. I cały czas próbuję nakłonić Ozziego, żeby opuścił dom i przyjechał do Anglii. Nadal próbuję" - mówiła.  

Ozzy Osbourne na spacerze
Ozzy Osbourne na spacerzeBACKGRIDEast News

Gdy prowadzący podcast, komik Howie Mandel, zapytał Sharon, czy jej mąż nie chce opuścić domu, odpowiedziała: "Tak, chce. Ale nie za bardzo. Nie za bardzo. Ma trochę trudny czas. Starzenie się i chorowanie jest do bani". Ozzy w 2003 roku usłyszał od lekarzy diagnozę choroby Parkinsona i przeszedł już czwartą operację kręgosłupa we wrześniu 2023 roku. Od tego czasu ciężko pracuje nad poprawą swojego zdrowia i zwiększeniem mobilności. Ekipa BBC filmuje rodzinę Osbourne'ów od stycznia 2023 roku, a producenci zapowiadali, że wrócą oni do Wielkiej Brytanii już niedługo. 

Jednak źródło bliskie rodzinie twierdzi, że rockman ma inne priorytety. W październiku 2024 roku Ozzy ma być wpisany do Rock & Roll Hall Of Fame i skupia się podobno wyłącznie na tym, by móc uczestniczyć w tej ceremonii. Do Anglii po prostu jeszcze mu nie po drodze... 

Maciek Kurowicki (Hurt): Trudno nie wierzyć w nic, ale wartoOliwia Kopcik, Oliwia Kopcik, Oliwia KopcikINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas