Reklama

Cierpiała podczas porodu

Piosenkarka Dannii Minogue planowała urodzić dziecko w swoim domu w Melbourne w Australii. Ostatecznie młodsza siostra słynnej Kylie powiła syna Ethana w szpitalu.

Wokalistka i telewizyjna gwiazda Dannii Minogue została zmuszona do cesarskiego cięcia, gdyż jej dziecko znajdowało się w nietypowej pozycji. Zabieg trwał kilka godzin i był bardzo bolesny.

Reklama

"Nic nie szło zgodnie z planem. Ethan urodził się 10 dni przed terminem. Później okazało się, że jego pozycja nie pozwala na normalny poród" - wspomina gwiazda w biografii publikowanej w "Mail On Sunday".

"Po 20 godzinach rozdzierającego bólu, zamiast urodzić dziecko w domu, musiałam pojechać do szpitala. Po kilku godzinach porodu mój wrodzony spokój uleciał. Ze względu na nietypowe położenie mojego syna, ogromnie cierpiałam" - napisała Dannii.

"Położne pochwaliły mnie później, ale tak naprawdę ja nie wiedziałam, czy tak dobrze zniosłam ból czy może byłam w delirium. Jednak widok Ethana spowodował, że wszystkie złe wspomnienia zniknęły" - dodała piosenkarka, która ostatnio była jurorem w brytyjskiej edycji "The X Factor".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: porody | piosenkarka | dziecko | Dannii Minogue | poród

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje