Reklama

Chylińska planuje drugie dziecko?

Czy Agnieszka Chylińska chce powiększyć rodzinę?

33-letnia piosenkarka i jurorka programu "Mam talent" po urodzeniu pierwszego dziecka bardzo spokorniała i spoważniała. Teraz patrzy inaczej na życie i chciałaby mieć kolejne dziecko - pisze "Super Express".

Reklama

Była wokalistka zespołu O.N.A. bardzo się zmieniła i poprawiła swój wizerunek w mediach. Czas zagniewanej i zbuntowanej nastolatki przeminął, a Agnieszka teraz jest troskliwą i opiekuńcza matką małego Rysia - czytamy.

"Pamiętam pierwszą rozłąkę z Ryśkiem. Wyjechałam na cztery dni na nagrania i pomyślałam, że w końcu się wyśpię. Ale nie przewidziałam, że dopadnie mnie tęsknota wymieszana z paniką" - Agnieszka wspomina w rozmowie z magazynem "Gwiazdy".

"Zaryczana zaczęłam wydzwaniać do mojej menadżerki o 2. w nocy, czy mogę wracać do domu. Te dni bez małego okazały się kompletną klapą" - wyznała piosenkarka.

Syn Agnieszki Ryszard urodził się w 2006 roku. Dzięki chłopcu gwiazda zrozumiała, co w życiu jest najważniejsze i choć tuż po porodzie zarzekała się, że "nigdy więcej", teraz nie wyklucza drugiego dziecka. Marzy o dużej i szczęśliwej rodzinie - twierdzi tabloid.

Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL!

Super Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | dziecko | chylińska | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama