Reklama

Chrześcijańscy aktywiści przeciw koncertowi Eminema i Marilyn Mansona

Jedna z katolickich organizacji zaapelowała do organizatorów muzycznej imprezy w Glasgow, by nie dopuścili do pojawienia się Eminema i Marilyn Mansona wśród artystów zaproszonych na imprezę "Glasgow Green". Protestujący zamierzają modlić się w tej intencji podczas zaplanowanego na 25 sierpnia koncertu.

Rzecznik Catholic Charismatic Renewal Group, Edward McDonald, powiedział szkockiemu dziennikowi "Daily Newspaper": "Próbujemy uświadomić radzie miejskiej, co się planuje tutaj, w Glasgow. Nasze dzieci nie powinny być narażone na takie rzeczy. Planujemy odprawić modły w dzień koncertu, by wyrazić nasz sprzeciw. Uważamy, że agresywne teksty piosenek Eminema i obrzydliwy show Mansona są absolutnie nie do zaakceptowania".

Reklama

Rzecznik rady miejskiej oświadczył w odpowiedzi: "Z prawnego punktu widzenia podobne zarzuty nie mogą być brane pod uwagę. Wszystkie opinie można jednak przedstawić komisji licencyjnej, która zbierze się w przyszłym tygodniu. Jeśli okaże się to konieczne, do organizatorów imprezy należeć będzie wprowadzenie ograniczeń wiekowych dla ludzi, którzy przyjdą na koncert".

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | impreza | Glasgow | aktywiści

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje