Reklama

Chris Brown i Rihanna znów będą razem?

Wszystko wskazuje na to, że uczucie łączące Chrisa Browna i Rihannę wciąż się tli. Dawni kochankowie regularnie się spotykają. Piosenkarz właśnie zerwał ze swoją dziewczyną.

Chris Brown i Karrueche Tran nie są już parą. Tabloidy spekulują, że wokalista chce bez przeszkód romansować z Rihanną. Sam zainteresowany potwierdza, że to Rihanna jest przyczyną rozstania. Podkreśla jednak, że chodzi o przyjaźń.

Reklama

"Zdecydowałem się być singlem, by móc się skupić na mojej karierze. Kocham Karrueche, ale nie chcę, żeby cierpiała z powodu mojej przyjaźni z Rihanną. Wolę być singlem, pozwalając nam obojgu wieść szczęśliwe życie" - oznajmił Chris Brown.

Wydaje się jednak, że wokalista nie mówi całej prawdy. Plotkarskie media donosiły ostatnio, że Brown i Rihanna już od jakiegoś czasu organizują potajemne schadzki i uprawiają seks. Widywani są razem na przyjęciach i koncertach.

Przypomnijmy, że Rihanna i Brown byli parą przed kilkoma laty. Ich związek się rozpadł, gdy w 2009 roku wokalista dotkliwie pobił swoją partnerkę, za co otrzymał wyrok więzienia w zawieszeniu (plus grzywnę i prace społeczne).

W sierpniu w wywiadzie dla Oprah Winfrey Rihanna nazwała Browna "miłością swojego życia".

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: brownie | chris brown | Rihanna | romans

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje