Reklama

Chłopak Dody: Majewski to klaun

Adam 'Nergal' Darski, partner Dody, o programie komika Szymona Majewskiego.

W nowym sezonie "Szymon Majewski Show" telewidzowie mogą obejrzeć między innymi prześmiewczy "serial" zatytułowany "Big Doder". Bohaterami serii są Doda i Nergal. O programie Majewskiego na łamach "Wysokich Obcasów" wypowiedział się lider Behemoth:

Reklama

"Widziałem jakieś zajawki w internecie. Jego poczucie humoru nie robi na mnie wrażenia. To jest taki typowo polski, przaśny i siermiężny dowcip. Jeśli za satyryka uznać Wojewódzkiego, to mogę powiedzieć, że formuła jego show przemawia do mnie dużo bardziej. Majewski jest klaunem, choć to prawdopodobnie bardzo łebski facet" - skomentował Nergal.

Muzyk odniósł się również do samego związku z Dodą, który dla wielu fanów ekstremalnej muzyki Behemoth mógł być szokiem:

"Dla wielu ludzi nasz związek jest abstrakcją. Ale co w tym złego? Uważam, że jest dobrze, gdy w życiu pojawiają się sytuacje abstrakcyjne. Dlaczego wszystko ma być przewidywalne, dokładnie takie, jak oczekują tego ludzie? Zauważ, że tzw. ogół lubi się przyzwyczajać. A gdy dzieje się coś, co nie mieści się w ich systemie wartości czy poczuciu estetyki, od razu tracą grunt pod nogami. Trudno, żebym się tłumaczył z mojego życia nastoletnim fanom. Żyję według zasady: czyń swoją wolę, a stanie się ona prawem" - stwierdził Darski.

Przeczytaj również:

Behemoth: Wartość Doda(na)

Zobacz teledyski Behemoth na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/GW

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: show | Adam Nergal Darski | Behemoth | chłopak | majewski | klaun | Adam 'Nergal' Darski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje